درباره ما

ما سخت کار می کنیم تا ابزار هایتان را با بهترین کیفیت به شما ارائه دهیم

افراد با تجربه این شرکت سابقه همکاری با شرکت های نظیر گروه مایلیز ، زیگنود ، تکنیکا و غیره در خارج از کشور و همچنین شرکت های صنایع کاوه، فولاد تسمه پاسارگاد و غیره در ایران را دارد.
خرید و فروش  ورق از دیگر خدمات این شرکت می باشد که باتوجه با ارتباط خوبی که با تولیدکنندگان داخلی و خارجی داریم می توانیم خدمات خوبی با قیمت نازل تقدیم همراهان همیشگی کنیم.
 


شرکت ما

شرکت کیان تسمه 
نامی نو در صنعت بسته بندی کشور می باشد که با دو دهه تجربه در امور تولید ، بازرگانی خارجی و مشاوره در ضمیمه بسته بندی فعالیت میکند 
این شرکت متکی به مهندسین مجرب و کارکرد آماده مشاوره رایگان برای واردات ، خرید های بهتر و همچنین بسته بندی شما را با تکنولوژی روز دنیا مطابق می نماید 
 
این شرکت با داشتن نمایندگی رسمی از شرکت های Miles Group. Teknical و تولید تسمه های بسته بندی و پلاستیکی با آخرین تکنولوژی درصدد است بهتیرین کیفیت محصولات را به مشتریان عزیز عرضه نماید.
خط برش ورق رول به رول این شرکت با تلرانس I0.01 خدمتی جدید و با کیفیت در صنعت برشکاری رول به رول می باشد که از ضخامت 0.3 تا 1.5 میلی متر و از عرض 7 میل به بالا را دارد.
با توجه به تنوع تسمه ها و ابزار آن که هر کدام با توجه به محصولی که در بسته بندی قرار می گیرید ممکن است تصمیم گیری را برای شما عزیزان دشوار کند به همین منظور همکاران ما آماده پاسخ گویی به شما هستند تا مسیر انتخاب را برای شما هموار سازند.
 
fa_IR