تسمه کش بادی همان پنوماتیک است

تسمه کش بادی یا پنوماتیک

امروزه در صنعت بسته بندی ابزارها و دستگاه های متنوعی موجود می باشد که استفاده از این دستگاه ها، بسته بندی دقیق کالاها به ویژه در زمان جابجایی باعث راحت تر شدن و با کیفیت تر شدن بسته بندی می شود. دستگاه تسمه کش به دلیل بکارگیری آسان در بسته بندی محصولات سنگین و سبک همچنین متنوع استفاده نمود دستگاه تسمه کش پنوماتیک  (به فرانسوی: Pneumatique) پر کاربردترین دستگاه برای کالاهای سنگین می باشد . در واقع عنصر محرک این دستگاه باد است به همین دلیل تسمه کش بادی و یا همان پنوماتیک معروف است. در نتیجه کاربران در زمان استفاده از این وسیله نیاز به پمپ باد دارند تا عمل تسمه کشی را انجام دهند.

امروزه دستگاه های زیادی در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند که یکی از محبوب ترین آنها دستگاه تسمه کش می باشد. با استفاده از این دستگاه شما می توانید به سادگی تسمه های پهن استیل و یا پلاستیک های فشرده شده را در بسته بندی کالا و محصولات مورد استفاده قرار دهید و در نتیجه محصولاتی بسته بندی شده شکیل و محفوظ از صدمات جانبی حمل و نقل می باشند. یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود تا امروزه در بسیاری از شرکت های بسته بندی از این دستگاه استفاده شود این است که استفاده از آن باعث افزایش امنیت بسته های شما خواهد شد. اگر شما هم جز افرادی هستید که در زمینه بسته بندی فعالیت دارید و به دنبال یک دستگاه مناسب برای بسته بندی بهتر محصولات خود هستید به شما توصیه می کنیم حتما اقدام به خرید این دستگاه کنید.

شرکت کیان تسمه عرضه دهنده دستگاه تسمه کش پنوماتیک که بسیار کاربردی برای تسمه های فلزی یا فولادی همچنین مخصوص بست های پیچیده می باشد بطوری که این ابزار کم هزینه، بسیار کاربردی و همچنین استفاده از آن در بسته بندی کالاهایی با وزن سنگین و متوسط در امور صنعتی مناسب است.

دستگاه تسمه کش بادی به رنگ سبز روشن با بدنه سیاه

ویژگی های دستگاه شامل؛

  • قطعات کشنده شامل چرخ دنده مخصوص کشش محکم و سفت کردن تسمه فولادی یا فلزی استفاده می کنند.
  • همچنین برای انجام بست زدن یا پانچ  دارای بازوهای بلند و قوی که با دهانه دندانه ای، بر روی بست قرار گرفته و با فشردن بست فلزی را به تسمه فولادی متصل می‌کند.
  • از ویژگی های مهم تسمه کش پنوماتیک قابلیت جابجایی آسان و راحت آن و کم صدا بودن
  • تعمیر و نگهداری این دستگاه نسبت به ماشین های معمولی بطور چشمگیری کم هزینه می باشد.
  • می توان برای برش تسمه، از وسایلی مانند قیچی برش فولادی استفاده می شود.
  • بسته بندی کالاها و اجناس با وزن تقریبی 7-48 کیلوگرم .

با کیفیت ترین محصولات ما، بهترین انتخاب شماست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IR